motoger

Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II
Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II
Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II
Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II
Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II
Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II
Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II
Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II

Sprzedawcy części do Suzuki Swift:

giełda części słomczyn
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
auto części gliwice
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
części używane poznań
moto2
giełda części
części używane opel
auto części
auto czesci zamienne
gielda czesci
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto szrot
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl

Cena Silnik diesla kompletny Suzuki Swift Cena

Tanie części do Suzuki Swift i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Silnik diesla kompletny. Wybierz części samochodowe z kategorii Silnik. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-30 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Silnik diesla kompletny do Suzuki Swift II jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 7 sztuk tych części samochodowych. Cena Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II 1.6 1989 kombi. Tanio Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II 1.6 1989 kombi. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 1990. Buda tego pojazdu to kombi i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Suzuki. Ten model Swift wychodził w różnych wersjach m.in. II, III, IV, IV FL, V, V FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś silnik diesla kompletny i teraz mogłem naprawić samemu Suzuki Swift wersja II. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Suzuki Swift. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Czytałem na forum, że Suzuki Swift w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Suzuki Swift bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Suzuki Swift. Ważne że mi się nie psuje. Raz tylko szukałem na szrocie silnik diesla kompletny do Swift. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym motoger.pl ten silnik diesla kompletny. Kupiłem silnik diesla kompletny i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem silnik diesla kompletny do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Spod bloku chciałem wyjechać ale zobaczyłem czarnego Kota i niestety przypadkiem uderzyłem w lampę tak oto zepsułem swój samochód Suzuki Swift. Żona każe mi teraz poszukać silnik diesla kompletny. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Suzuki Swift. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić silnik diesla kompletny w Suzuki Swift. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić silnik diesla kompletny do Suzuki Swift. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie silnik diesla kompletny. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo silnik diesla kompletny. Widziałem na tym szrocie całe Suzuki Swift na części.  


KONTAKT

tanio Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II
Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II Silnik diesla kompletny Suzuki Swift II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl